Fitting ve Evyeler Nerede Kullanılır ?

Laboratuarda yapılan deney ve araştırmaların personel bilgisi ve tecrübesi kadar kullanılan ekipmanların da önemi çok büyüktür. Laboratuar içerisinde bulunan her türlü cihaz ve ekipmanın kalitesi, işlevselliği başarıya giden basamakların en önemlileri arasında yer alır. Fitting ve evyelerin de kesinlikle pas tutmayan özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Fitting ve evyeler herhangi bir pas tutması sonucu gözle görülmeyen bakteri ve mikropların yapılan her türlü araştırmaya olumsuz etkisi olacaktır.

Fitting ve evyeler tesisat malzemeleridir. Fitting malzemeleri tamamen akışkan tesisat sistemlerinde kullanılan bağlantı malzemeleridir. İki farklı boruyu birleştirmeye ve yön vermeye yarayan fitting malzemelerimiz Avrupa standartlarında, güvenlik kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Genellikle galvanizden üretilen fitting malzemelerimizin kalitesi sağlıklı tesisat sistemleri için oldukça önem arz etmektedir. Galvaniz fitting malzemelerimiz arasında galvaniz dirsek, galvaniz t bağlantı elemanı, nipel t bağlantı elemanı, galvaniz körtapa, manşon redüksiyon, nipel redüksiyon, kuyruklu dirsek, konik rekor gibi ürünler bulunmaktadır.

Fitting ve evyeler üretimlerimiz arasında isteğe bağlı olarak pp, paslanmaz evye ve seramik evye çeşitlerimiz bulunmaktadır. Paslanmaz evyelerimiz seramik evyelerimize göre daha hafiftir. Paslanmayan yapısı ile yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seramik evyelerimiz ise biraz daha ağır ama oldukça şık görsele sahip olan evye çeşitlerimizdendir. Seramik evyelerimizin temizliği de oldukça kolaydır.

Temizlik konusunda son derece özen ve titizlik gösterilen laboratuar ortamları için fitting ve evyelerimizin modellerini inceleyebilir veya uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Farklı ölçülerde paslanmaz ve seramik evye çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Fitting ve evyeler konusunda daha fazla teknik ve detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatta satışa sunduğumuz fitting ve evyeler için sizlerde taleplerinize göre fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir