Eczane Dolapları İmalatı

Son yıllarda sağlık teknolojisinde gözle görülen ilerlemelerden dolayı eczaneler de eski düzenden kurtulup yeni ve modern bir görünüme kavuşmuşlardır. Bu modern görünüm ve tasarımların içinde de bir eczaneye girildiğinde en çok dikkat çeken ünitelerden biri de eczane dolaplarıdır. Eczane dolapları tasarımları ve üretimi konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Eczane dolapları birçok farklı taleplere göre değerlendirilip imal edilmektedir. Ancak genel olarak paslanmaz çelikten üretilen eczane dolapları elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Pas yapmayan dokusu ile uzun yıllar güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde gizli menteşeler bulanan eczane dolaplarının kapılarında genellikle kilit sistemi bulunmaktadır. Kilit mekanizması kapının kilitlendiği zaman kapının iç bölmesinde bulunan demir çubukların alt ve üst yuvalarına geçmesi ile çalışmaktadır ve oldukça sağlamdır.

Çelik eczane dolapları dkp sacdan üretilmektedir. Üretimi tamamlanan dolaplar elektrostatik toz boya ile kaplanır ve 200 derecede fırınlanır. Kolay kolay toz tutmayan yüzeyi sayesinde kolay temizlenir. Paslanma yapmaz ve her zaman steril bir görünüme sahiptirler.

Eczane dolapları genellikle içerisindeki ilaçların görünmesi isteği ile cam kapılardan da üretilmektedir. Kullanmak istediğiniz camların çeşit ve modellerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Bazı eczane dolapları alt bölümünde raflı sistemler mevcutken bazılarında ise çekmece sistemleri bulunmaktadır. Teleskopik raylar ile çalışan çekmeceler eczacılar için kolaylık sağlamaktadır.

Eczane dolapları içerisinde hava almaya yarayan boşluklar bulunur. İlaçların belirli bir ısı ve serin ortamda bulunması gerektiğinden dolayı içerisine konulan ürünleri korumaktadır. Dolaplar zemin bozukluklarına karşı ayarlanabilir plastik ayaklar üzerinde durmaktadır.

Mekanınızın ölçü ve ihtiyacınıza göre tasarlanan eczane dolapları için daha fazla teknik bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca eczane dolapları için uygun fiyat tekliflerimizden de anında yararlanabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir