Hakkımızda

ARMA, 2004 yılında laboratuvar ürünleri alanında hizmet başlayarak sektörün oncu firmalarından biri olmuştur. Steril Kabin (Class I tipi, Class II tipi), Çeker Ocak, Laboratuvar Tezgâhları, Laboratuvar cihazları ve Terazi Masası imalatını malzeme kalitesinden odun vermeden ve maliyet odaklı yaklaşımı ile rakiplerinden bir adim önce çıkmıştır.

ARMA sunduğu anahtar teslim projelerle laboratuvar çalışanları için kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve konforu on plana çıkaran, müşterinin istekleri ile yüzde yüz uyumlu laboratuvar cihazları ve tezgâhlarını üretmektedir.

ARMA, sektörde geçirdiği 15 yıl içinde satış ve pazarlama gücünü, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarla birleştirip kalite ve hizmet anlayışını Türkiye’nin ve bölgenin birçok ülkesinde ki müşterine sunmuştur. ARMA, laboratuvar hizmetleri konusunda uluslararası çözüm ortakları ile yapmış olduğu anlaşmalarla yenilikçi ve müşteri isteklerine birebir uyumlu çözüm sunmayı bir şirket felsefesi olarak benimsemiştir.

ARMA, akredite laboratuvar sistemlerinde laboratuvarlarınızın projelendirilmesi, inşaat işleri, laboratuvar tezgâh ve donanımlarının imalatı ve montajı, laboratuvar cihazlarının sağlanması, kurulumu ve eğitim hizmetlerinin tamamını gerçekleştirmektedir. Satış ve satış sonrasında da devam eden kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği, çevre güvenliği ve duyarlılığı, iş sağlığı ve işçi güvenliği vb. temel prensipler dahilinde hizmet sunan ARMA, yenilikçi çözümler sunmaya devam edecektir.