Raf Sistemleri

Laboratuar kurmak özen ve tecrübe gerektirmektedir. Laboratuar içerisinde kullanılacak sistem ve cihazların tasarımı, dizaynları, yerleşimleri çok önem arz etmektedir. Raf sistemleri ve kullanılan ekipmanlar özel olarak üretilmektedir.

Raf sistemleri laboratuarların genellikle soğuk hava depolarının içinde veya depolama alanlarında kullanılmaktadır. Raf sistemleri isteğe bağlı kalınlıkta üretilebilmektedir. Galvaniz sacdan üretilen raflar anti asit epoksi bazlı toz boya ile boyanmakta ve 200 derecede fırınlanmaktadır.

Raf sistemlerini eğer soğuk hava depolarında veya benzeri alanlarda kullanılacaksa o zaman yine talep doğrultusunda 316 AISI Cr/Ni paslanmaz çelikten de üretebilmekteyiz.

Raf sistemlerinin standart yükseklikleri 190 cm.dir. Rafların genişlikleri 45-50-60-75-90-100-120 cm. gibi farklılıklar gösterebilir. Bu tamamen isteğinize bağlıdır. Rafların derinlikleri ise 40-50 veya 60 cm. olarak taleplerinize göre değişebilmektedir. Rafların yerleri değiştirilebilmektedir, böylece raf aralıklarını isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Tüm raf sistemi tamamen demonte halde gelir ve yerinizde monte edilmektedir. Dilediğiniz zaman tekrar demonte hale getirebilirsiniz. Raf sisteminin taban ve tavanı sabit olmakla beraber 3 adet raf bulunmaktadır. Böylece tüm raf sisteminde 4 göz oluşmaktadır.

Raf sistemleri içerisinde bulunan her bir rafın yük taşıma kapasitesi 50 kg. dır. Eğer talep gelirse rafların altlarına destek atılabilir ve rafların taşıma kapasiteleri daha da arttırılabilir. Yine sizlerden gelen talepler doğrultusunda ağır yük rafları da üretmekteyiz. Ağır yük raflarında yükseklik, derinlik ve genişlikleri farklı ölçülerde üretilebilmektedir.

Orta tezgah, kenar tezgah üstleri için de farklı ölçülerde raf sistemleri üretmekteyiz.

Sizler de raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak, güncel ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz raf sistemleri hakkında sizlere tüm detayları ve size özel fiyat tekliflerini sunmaktadırlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir