Raf Sistemleri Hakkında Bilgi

Laboratuarlar için birçok farklı cihaz ve üniteler bulunmaktadır. Firmamız gerek tecrübesi gerekse kaliteli hizmet anlayışı ile sizler için üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Raf sistemleri laboratuar malzemeleri içerisinde olmazsa olmaz üniteler arasında yer almaktadır. Bazı laboratuarların depolama ve soğuk hava depolarında raf sistemleri kullanılmaktadır.

Raf sistemlerinin kalınlıkları isteğe göre değişebilir. Raf sistemleri galvaniz sacdan üretilmektedir. Anti asit epoksi bazlı toz boya ile kaplanan raf sistemleri 200 derecede fırınlanmaktadır.

Raf sistemlerimiz her zaman birinci sınıf işçilik ve yüksek kalitede üretilmektedir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda 316 AISI Cr/Ni paslanmaz çelikten mal edilen raf sistemlerimiz kesinlikle paslanma yapmaz ve deforme olmaz.

Laboratuar için kullanılan raf sistemlerinin boyları genellikle standart olup 190 cm. olarak belirlenmiştir. Raflarımızın genişlikleri 45cm. – 50 cm. – 60 cm. – 75 cm. –  90 cm. – 100 cm. – 120 cm. olarak isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Raflarımızın derinliği ise 40cm. – 50 cm. – 60 cm. olarak yine gelen taleplere göre değişebilmektedir. Raf sistemleri tamamen demonte halde gelir ve çok kolay şekilde bulunduğu yerde monte edilmektedir. Dilerseniz ihtiyacınızın olmadığı durumlarda demonte hale getirip rahatlıkla saklamanız mümkündür. Raf sistemleri içerisindeki tüm rafların aralıkları ayarlanabilir şekildedir. Her bir raf sistemleri içerisinde ayarlanabilen 3 adet raf mevcuttur. Tavan rafları sabittir. Bu 3 raf ile birlikte raf sistemleri 4 gözden oluşmaktadır. Ancak dilerseniz raf sayısını azaltmak veya arttırmak sizin tercihinize kalmıştır.

Raf sistemleri içindeki tüm rafların taşıma kapasitesi 50 kg. olarak belirlense de altına atılacak desteklerle birlikte bu kapasite arttırılabilir.

İsteğinize bağlı olarak orta ve kenar tezgah üstlerinde veya laboratuar içerisinde arzu ettiğiniz bir yerde kullanmak amacı ile farklı modellerde raflarımız da bulunmaktadır.

Siz de raf sistemleri konusunda teknik bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir