Anasayfa Türkçe - English
  Anasayfa Hakkımızda Ürünler Sertifikalar İletişim  
     
  ÜRÜNLER
   
  Çeker Ocaklar
  Steril Kabinler
  Hassas Terazi Masaları
  Fiting ve Eyveler
  Orta Tezgah
  Kenar Tezgah
  Laboratuar Dolapları
  Raf Sistemleri
  Eczane Dolapları
  Dekorasyon
   
 
   
 

 

KENAR TEZGAH

•Tezgah çalışma zemininde kullanılacak malzeme 16 mm kalınlığında yüksek basınç altında üretilen termosetting reçmelere dayanan düz yüzeyli TRESPA TOPLAB+
24x24 mm ölçülerinde epoksi derz dolgulu anti asit seramik.Compact laminant
veya Endüstriyel seramik kullanılabilir.

•Metal aksamı dikey taşıyıcılar 50x30x1.5 mm kutu profilden ve yatay taşıyıcılar 30x20x1.2 mm kutu profilden imal edilecektir.Profillerin üzeri asitlere ve kimyasallara karşı dayanıklı Epoksi bazlı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.Tezgah arkalarında 15 cm derinliğinde gerekli tesisatlar için boşluk mevcuttur.Metal aksam yere temas eden bölümlerde zemin hatalarını minimize edecek ve profillerin yerle temasını önleyecek plastik ayarlanabilir pingo kullanılmaktadır.
•Tezgah altları projeye uygun olarak iki gözlü dolap veya çekmece grubudur. Dolap gövdeleri 18 mm kalınlığında birinci sınıf mdf lam olup dolap kenarları 0.40 mm PVC ile aynı renkte kaplanmıştır., dolap kapakları 18 mm mdf üzerine anti asit ithal Laminant kaplı, kapak kenarları 2 mm kalınlığında PVC ile kaplanmıştır. Çekmecelerde bilyeli teleskopik ray sistemi mevcuttur. Dolap kapaklarında 90 derece açılabilen menteşeler kullanılmaktadır.

 
     
© 2011 Arma Laboratuar sistemleri powered by wivotech.com