Anasayfa Türkçe - English
  Anasayfa Hakkımızda Ürünler Sertifikalar İletişim  
     
  ÜRÜNLER
   
  Çeker Ocaklar
  Steril Kabinler
  Hassas Terazi Masaları
  Fiting ve Eyveler
  Orta Tezgah
  Kenar Tezgah
  Laboratuar Dolapları
  Raf Sistemleri
  Eczane Dolapları
  Dekorasyon
   
 
   
   
  Steril Kabin, Çeker Ocak, Laboratuar Tezgahları ve Terazi Masası imalatı ile 2004 yılında faaliyete başlayan ARMA , sektöründeki öncü firmalardan biri olmuştur.

Metal işletmesinde, küçük, orta ve büyük boy çeker ocaklar, küçük ve büyük boy olmak üzere kullanıcı ve ürün güvenliği sağlayan Class I tip, kullanıcı,ürün ve çevre güvenliği şartlarını sağlayan Class II tip steril kabinler üretmektedir. Aynı zamanda laboratuar tezgahları imalatı yapmaktadır.

Laboratuar çalışanları için kullanım kolaylıgı , dayanım ve konforu ön plana cıkararak laboratuar cihazları ve laboratuar tezhahları imalatı yapmayı sürdürmektedir.

ARMA satış ve pazarlama gücünü, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarla birleştirip, kalite ve hizmet anlayışını sürekli geliştirmiştir. ARMA , laboratuar hizmetleri konusunda, uluslararası çözüm ortaklarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, standartlara uygun laboratuarlar oluşturmaya ve yenilikler sunmaya devam etmektedir.

ARMA , akredite laboratuar sistemlerinde laboratuarlarınızın projelendirilmesi, inşa işleri, laboratuar tezgah ve donanımlarının imalatı ve montajı, laboratuar cihazlarının kurulum ve eğitim hizmetlerinin tamamını gerçekleştirmektedir. Satış ve satış sonrasında da devam eden kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği, çevre güvenliği ve duyarlılığı, iş sağlığı ve işçi güvenliği vb. temel prensipler dahilinde hizmet sunan ARMA, yenilikçi çözümler sunmaya devam edecektir.

 

 
     
© 2011 Arma Laboratuar sistemleri powered by wivotech.com