Fitting ve Evyeler Hakkında

Laboratuar kurmak oldukça dikkat edilmesi gereken çok hassas tasarım ve dizaynlara bağlı bir iştir. Her bir detayı ayrı ayrı en ince noktasına kadar düşünmek gereklidir. Bunlardan biri de fitting ve evyelerdir.

Fitting malzemelerini laboratuarlar için Avrupa standartlarında üretmekteyiz. Fitting ve evyeler konusunda uluslar arası normlar ve standartlar göz önüne alıp laboratuar ortamında kullanılacak şekilde imalat yapmaktayız.

Fitting ve evyeler konusunda önemli olan hususlardan biri de evyelerimizin kesinlikle paslanmaz ürünlerden oluşmasıdır. Kenar ve orta tezgahlarda tamamen isteğe bağlı olarak pp, paslanmaz ve seramikten yaptığımız evyeleri tasarlamaktayız.

Fitting malzemeleri halk diliyle bağlantı elemanlarının üretim ve satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Fitting malzemeleri sıvı veya gaz halinde akışkan tesisatlarda, boru hatlarında iki ayrı boruyu birleştirerek akışkanın gidiş yoluna yön vermek amacıyla kullanılan bağlantı elemanlarıdır. Fitting ve evyeler laboratuar tesisat sistemlerinin olmazsa olmaz unsurlarından sayılmaktadır. Galvaniz fitting malzemelerimiz arasında galvaniz dirsek, galvaniz t bağlantı elemanı, nipel t bağlantı elemanı, galvaniz körtapa, manşon redüksiyon, nipel redüksiyon, kuyruklu dirsek, konik rekor gibi ürünler bulunmaktadır.

Fitting ve evyeler konusunda bir diğer önemli hususta evyelerdir. Laboratuarlarda kullanılacak olan evyelerin temizliği kolay olmalıdır. Bu nedenle en sık tercih edilen evyeler paslanmaz evyeler ve seramik evyelerdir. Seramik evyeler görünüm olarak oldukça şık ve temizliği kolay olan ürün gruplarımızdandır. Paslanmaz evyelerimiz ise Avrupa kalitesi standartlarında üretilmektedir. Paslanmayan ve temizliği kolay olan paslanmaz evyelerimiz de laboratuarlar için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır.

Fitting ve evyeler konusunda daha fazla teknik ve detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatta satışa sunduğumuz fitting ve evyeler için sizlerde taleplerinize göre fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir