Eczane Dolapları

Günümüzde eczaneler artık tamamen modern bir görünüme kavuşmuşlardır. Eczane içine girdiğinizde farkında olmasanız bile birçok detay sizleri olumlu yada olumsuz etkilemektedir. Eczane dolapları hem temizliği hem düzeni ile bir eczanenin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Eczane dolapları her eczane için değişiklik ve farklılık göstermektedir. Bazı eczanelerde tek duvar önüne konulan eczane dolapları bazı eczanelerde ise mekanın büyüklüğüne göre duvardan duvara uzar ve mekanı kaplayabilir. Bu tamamen ilaç stok durumunuz ve dükkanınızın görünümü ile ilgilidir.

Eczane dolapları elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Genellikle çelikten imal edilen eczane dolaplarının sağa ve sola açılan iki kapıları mevcuttur. Üstlerinde kilitleri bulunmaktadır. Tamamen kapalı veya cam kapaklı modelleri de mevcuttur. Eczane dolapları menteşe sistemleri gizlidir. Dört raf beş bölümden oluştuğu gibi farklı şekilde isteklerinize göre de üretilmektedir. Eczane dolapları plastik ayarlanabilir ayaklar üzerine oturtulmaktadır.

Eczanelerde müşteri gelen bölümlerde genellikle üstü cam altı çekmeceli veya raflı eczane dolapları bulunmaktadır. Eczane dolaplarının camları dilerseniz şeffaf dilerseniz de mat veya buzlu şekilde seçmeniz mümkündür. Alt bölmede teleskopik ray sistemli çekmeceler bulunmaktadır. Paslanma ve kolay kolay arıza yapmayan çekmeceli eczane dolapları modellerimizi uzun yıllar boyu rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Eczanelerin depo kısmında ise içerisinde hava kanalları bulunan raflı ve çelik kapaklı, kilitlenebilir eczane dolapları kullanılmaktadır. İlaçların belirli bir derece ve steril bir ortamda saklanması gerektiği için eczane dolaplarınızın kalitesi ve uzun ömürlü olması çok önemlidir.

Eczane dolapları aynı zamanda rahat temizlenebilen bir yüzeye sahiptir.

Siz de eczane dolapları hakkında teknik bilgi almak, ürün çeşitleri hakkında alternatiflerimizi görmek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanıp fiyat teklifi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir